آواچنگ

آواچنگ؛ برندی با بیش از نیم قرن تجربه

آواچنگ یکی از معتبرترین و معروف ترین برندهای تولید کننده تجهیزات صوتی است که از جمله پر فروش ترین تولیدات آن می توان به اکو آمپلی فایر آواچنگ اشاره کرد. این برند با بیش از نیم قرن تجربه و تلاش مستمر در زمینه ساخت تجهیزات صوتی توانسته است به یکی از بزرگترین تولید کنندگان فعال در این حوزه تبدیل شود.

آواچنگ معتقد است که ایرانیان شایسته استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات صوتی هستند. از همین رو مدیران آن تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با تکیه بر تجربه مجرب ترین نیروهای انسانی و به کارگیری مرغوب ترین مواد اولیه و به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا محصولی با کیفیت را تولید نموده و در دسترس مشتریان قرار دهند.

محصولات آواچنگ

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، آواچنگ یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات صوتی در ایران است. این برند در زمینه ساخت محصولاتی نظیر اکو پرتابل، اکو همراه، میکروفن، اکو آمپلی فایر آواچنگ، آمپلی فایر، پخش کننده خانگی پسیو، اسپیکر پسیو، هدفون، هدفون استودیو و… فعالیت می کند.

اگرچه هر یک از محصولات فوق الذکر کاربرد خاص خود را داشته و طرفداران ویژه ای دارند، اما اکو آمپلی فایر آواچنگ چیز دیگری است. این ابزار کاربردی که غالبا در مساجد، هیئت ها، ادارات، مدارس، مراسمات عروسی و… مورد استفاده قرار می گیرد، گل سر سبد محصولات آواچنگ است!

اکو آمپلی فایراکو آمپلی فایر آواچنگ؛ محصولی کاربردی از برندی صاحب نام

انتشار صدای گوش خراش از بلندگوها یکی از مهم ترین معضلاتی است که در اکثر مکان ها همچون هیئت ها، مسجدها و… به چشم می خورد. جالب و در عین حال لازم است بدانید که صدای تولید شده توسط ابزارهای موسیقی تا پیش از تقویت قابل پخش نیست. در صورت انتشار چنین صدایی نتیجه همان خواهد شد که پیش تر گفتیم! در چنین شرایطی و برای پایان دادن به این مشکل اکو آمپلی فایر آواچنگ وارد عمل خواهد شد.

سیگنال صوتی دارای خدشه پس از ساطع شدن از دستگاه به اکو آمپلی فایر فرستاده می شود. اکو آمپلی فایر صدای دریافتی را تقویت نموده و سپس آن را به منظور پخش به بلندگوها ارسال می کند.

اگر اکو آمپلی فایر آواچنگ را از نزدیک دیده باشید، متوجه وجود چند ولوم بر روی آن شده اید. هر یک از این ولوم ها کار خاصی را انجام داده و وظیفه منحصر به فردی را بر عهده دارند. از جمله مهم ترین این ولوم ها می توان به ولوم تریبل، ولوم اکو و ولوم بیس اشاره نمود. ولوم تریبل برای تنظیم میزان زیر صدا و ولوم بیس برای تنظیم میزان بم صدا مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که وظیفه ولوم اکو، اکو دادن به صدای دریافتی از پلیرهای مختلف نظیر میکروفن است.

تصاویر کاتالوگ محصولات آواچنگ

1     2    3    4