اکو آمپلی فایر تندر

برند تندر؛ برندی با قدمت طولانی

تندر یکی از صاحب نام ترین برندهای ایرانی است که تاسیس آن به سال های ابتدایی دهه شصت باز می گردد. این برند در سال های آغازین شروع فعالیت خود علاوه بر طراحی و تولید چند نوع اکو آمپلی فایر تندر، به انجام پروژه های مختلفی همچون طراحی و ساخت کیت های آموزشی و حرفه ای، سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته، سیستم های کنترل و اتوماسیون، سیستم های پیجینگ و… پرداخت.

برند تندر که در مدت زمانی کوتاه توانست پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند، از همان ابتدا دو اصل مهم به کارگیری مرغوب ترین و با کیفیت ترین قطعات الکترونیکی در زمینه طراحی و تولید محصولات و ارائه خدمات مطمئن و مناسب به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داد. تلاش تندر برای انجام پروژه های گوناگون در حوزه الکترونیک و مخابرات بر محوریت مشتری مداری صورت پذیرفت و همین امر موجب شد که این برند در همان دهه اول فعالیت خود موفقیت هایی بزرگ کسب نماید.

پس از گذشت مدتی مدیران تندر به این نتیجه رسیدند که تقاضای بازار برای سیستم های صوتی ساخت این برند و به ویژه اکو آمپلی فایر تندر بیش از سایر محصولات است. از همین رو تلاش خود را به تولید سیستم های صوتی نظیر اکو آمپلی فایر تندر، لابراتوار زبان، سیستم میکروفن کنفرانسی، پیجینگ و… محدود کردند تا بدین ترتیب امروزه شاهد پیشرفتی قابل توجه از این برند باشیم.

ویدیو معرفی تندر

محصولات شرکت تندر

تندر به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان محصولات صوتی مفتخر است که با ارائه محصولاتی همچون اکو آمپلی فایر تندر، میکروفن رومیزی، باند اکتیو، بلندگو سقفی، باند پسیو و… در خدمت رسانی به مشتریان حاضر بوده و رضایت اکثریت آن ها را جلب نماید.

 

تصاویر شرکت تندر الکترونیک