سفیر

سفیر؛ برندی پیشتاز در زمینه صوت عمومی و حرفه ای

اکو آمپلی فایر سفیر یکی از کاربردی ترین محصولات شرکت سفیر است که در زمینه صوت عمومی و حرفه ای فعالیت می کند. اگر به دنبال یک برند صاحب نام فعال در حوزه صوت عمومی و حرفه ای سیستم های میکروفن کنفرانس، مدارس، دانشگاه ها، مساجد، کارخانه ها، اماکن مسکونی، آمفی تئاترها، سالن های همایش، اداره ها و… می گردید تا تجهیزات مورد نظر خود را از آن خریداری نمایید، برند سفیر گزینه ای طلایی برای شما است.

از سفیر چه می خواهید؟!

فرقی ندارد چه می خواهید. هر آنچه نیاز دارید، سفیر بهترینش را در اختیارتان خواهد گذاشت. طراحی و اجرای سیستم های صوتی، تولید سیستم های صوتی با کیفیت، فروش و اجرای سیستم های صوتی حرفه ای، نورپردازی حرفه ای و دوربین های مدار بسته، ارائه انواع میکروفن های حرفه ای بی سیم و با سیم، ارائه انواع اکو، میکسر، دستگاه های پیجینگ، آمپلی فایر و… همه و همه نمونه هایی از خدمات سفیر به شما مشتریان گرامی می باشد. با سفیر اوج کیفیت صدا را تجربه کنید!

محصولات کاربردی سفیر

مبدل برق می خواهید یا باند اکتیو بلوتوث دار؟ بلندگوی دکوراتیو می خواهید یا بلندگوی سقفی؟ آمپلی فایر دیواری می خواهید یا آمپلی فایر ایستاده؟ سیستم کنفرانس می خواهید یا میکروفن خبرنگاری؟ بلندگوی شیپوری می خواهید یا بلندگوی ستونی آلومینیومی ضد باران؟ اکو همراه می خواهید یا آمپلی فایر دیواری؟ هر آنچه را که می خواهید، لیست کرده و با خیال راحت از سفیر بخرید. لذت خریدی مطمئن با اعتماد به سفیر الکترونیک!

اکو امپلی فایر سفیر

اکو آمپلی فایر سفیر؛ محصولی کاربردی از سفیر الکترونیک

اکو آمپلی فایر سفیر یکی از پر فروش ترین محصولات ساخت برند سفیر است. آیا تا به حال پیش آمده است که شنونده صدای بی کیفیت در مراسمات مختلف باشید و از این موضوع رنج بکشید؟

جالب است بدانید که صدای تولید شده توسط ادوات موسیقی به طور مستقیم قابل پخش نبوده و در صورت انتشار گوش شنونده را می آزارد. این صدا نیازمند تقویت است تا بدین ترتیب به صدایی مناسب با کیفیت قابل قبول تبدیل شود. وظیفه تقویت صدا بر عهده ادواتی تحت عنوان اکو آمپلی فایر و پاور میکسر می باشد.

اکو آمپلی فایر که به عنوان نمونه ای محبوب از آن می توان به اکو آمپلی فایر سفیر اشاره کرد، ظاهری چهارگوش و صندوق مانند دارد و در اغلب مساجد، هیئت ها، ادارات و… به کار گرفته می شود. اگر اکو آمپلی فایر سفیر را از نزدیک دیده باشید، متوجه وجود چند ولوم به نام های ولوم تریبل، ولوم بیس و ولوم اکو بر روی آن شده اید. آیا می دانید اکو آمپلی فایر سفیر چگونه کار می کند؟

صدا از طریق جک 3/6 میلی متری که ورودی بنون نام دارد، بر روی سیگنال صوتی انتقال می یابد تا تغییرات لازم بر روی آن اعمال شده و تقویت گردد. با استفاده از ولوم تریبل می توان زیر صدای ورودی را تنظیم نمود. تنظیم بم صدا با استفاده از ولوم بیس صورت می پذیرد.ولوم اکو نیز وظیفه اکو دادن به صدای دریافتی از میکروفن و سایر پلیرها را بر عهده دارد. پس از این که تغییرات لازم بر روی صدای ورودی انجام شد، سیگنال صوتی به قسمت آمپلی فایر موجود در ساختار اکو آمپلی فایر سفیر انتقال می یابد. شدت صدای خروجی با استفاده از ولوم ها قابل کنترل می باشد.

چند نمومه از محصولات سفیر

سفیر 1    سفیر 2    سفیر 3

سفیر 4    سفیر 5    سفیر 6